Zápas byl dobrý, hodnotili fanoušci prohru Plzně s Barcelonou

V pražském Edenu sledovalo duel Ligy mistrů mezi Viktorií Plzeň a slavnou Barcelonou více než 20 tisíc diváků. Mnohým dalším se nepodařilo sehnat vstupenky a tak se alespoň vypravili do sportbarů, restaurací nebo třeba na plzeňské náměstí Republiky, kde byl zápas přenášen na velkoplošné obrazovce.

Fotbalisté plzeňské Viktorie prohráli ve čtvrtém utkání základní skupiny H s Barcelonou 0:4 | Zdroj: ČTK

Viktoria Plzeň po prvním poločase prohrávala s Barcelonou 0:2.

„Doufali jsme, že to bude lepší po první půli,“ svěřil se jeden z fanoušků, ale dodal, že v zázrak už nedoufá.

00:00 / 00:00

Vladislav Janouškovec sledoval během zápasu atmosféru v Plzni

A překvapení se skutečně nekonalo.

„Řekl bych, že do té nešťastné chvíle, kdy byl podle mě neprávem Čišovský vyloučen, tak si troufám tvrdit, že jsme byli vyrovnaným soupeřem, a když bychom dali gól, ten zápas se mohl vyvíjet malinko jinak,“ uvažoval další.

Čišovský byl vyloučen ve 22. minutě. Rozhodčí pak nařídil penaltu, kterou proměnil Lionel Messi. Zaznamenal tak dokonce svůj 200. gól v dresu Barcelony.

Přesto se fanoušci Viktorie Plzeň shodli, že výkon fotbalistů byl na rozdíl od verdiktů rakouského sudího sympatický:

„Zápas byl dobrý, naši kluci hráli dobře. V Barceloně je zkrátka už jiná úroveň.“

Fotbalisté Viktorie Plzeň nakonec prohráli s nejlepším týmem světa 0:4.

Vladislav Janouškovec, Kristina Winklerová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít