Česko 0:0 Rakousko

Fotbalisté v přípravném utkání ve Walesu remizovali 1:1, trefu českého týmu obstaral Souček

Česká fotbalová reprezentace uhrála v přípravném utkání ve Walesu remízu 1:1. Skóre zápasu otevřel v prvním poločase záložník národního týmu Tomáš Souček a o dvě minuty později srovnal domácí Rubin Colwill.

Cardiff (Aktualizováno: 22:41 29. 3. 2022) Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Útočník Jan Kuchta v souboji s Chrisem Mephamem

Útočník Jan Kuchta v souboji s Chrisem Mephamem | Zdroj: Reuters

Velšané v utkání dvakrát trefili tyč, na opačné straně mířil do brankové konstrukce střídající Jan Sýkora.

‚Odvedl dobrou práci.‘ Podle Kollera a Ujfalušiho by měl kouč Šilhavý u fotbalové reprezentace pokračovat

Český tým si nedokázal výhrou aspoň částečně spravit náladu po čtvrteční porážce 0:1 v prodloužení ve Švédsku v semifinále play-off o mistrovství světa, po níž přišel o šanci na postup na šampionát.

Svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého zároveň soupeři nedokázali oplatit výsledky z uplynulé kvalifikační skupiny.

S Velšany si připsali venkovní prohru 0:1 a domácí remízu 2:2 a soupeř na jejich úkor skončil druhý v tabulce.

Přípravné fotbalové utkání v Cardiffu:

Wales - ČR 1:1 (1:1)
Branky: 34. Colwill - 32. Souček. Rozhodčí: Tierney - Cook, Betts (všichni Angl.). Bez karet.