ŽIVĚ: Sparta prohrála v předkole Ligy mistrů s Kodaní, přímý přenos vysílal Radiožurnál Sport

Fotbalisté Sparty podlehli v domácí odvetě 3. předkola Ligy mistrů FC Kodaň na penalty 2:4, v součtu s úvodní bezbrankovou remízou ze soutěže vypadli a zahrají si závěrečné předkolo Evropské ligy. Zápas sledoval Radiožurnál Sport v živém vysílání.

Praha (Aktualizováno: 22:09 15. 8. 2023) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ladislav Krejčí

Ladislav Krejčí | Zdroj: Profimedia

Hosty poslal do vedení na vyprodané Letné už po 15 vteřinách hry Jordan Larsson, v 80. minutě srovnal Veljko Birmančevič. V prodloužení se prosadili jen střídající hráči. Sparta v něm zásluhou Qazima Laciho a Victora Olatunjiho dvakrát vedla, jenže Viktor Claesson pokaždé odpověděl.

V penaltovém rozstřelu se netrefili domácí kapitán Ladislav Krejčí a Asger Sörensen, naopak Kodaň se nemýlila ani v jednom ze čtyř pokusů. Dánský celek se o postup do hlavní fáze „milionářské“ soutěže utká s Rakówem Čenstochová.

bac, ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít