Vsetín zapomněl cestou na zápas Roba na benzinové stanici, ten pak rozhodl o výhře nad Jihlavou

Hokejisté Vsetína ve druhé nejvyšší soutěži zvítězili 2:0 nad Duklou Jihlava, přestože k utkání hraném v Pelhřimově dorazili o půl hodiny později, než měli v plánu.

Pelhřimov Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Luboš Rob

Luboš Rob | Foto: Pavel Paprskář | Zdroj: ČTK

Kuriózní situace se stala v hokejové Chance lize. Hokejisté Vsetína zapomněli cestou na zápas na benzinové stanici svého útočníka Luboše Roba a museli se pro něj vracet. Zápas s Duklou Jihlava tak začal o půl hodiny později.

Samotného Roba však incident nevyvedl z míry. V 17. minutě první třetiny totiž otevřel skóre, a jelikož nakonec Vsetín vyhrál 2:0, pyšnit se tak mohl vítězným gólem.

„Je to taková veselá historka z naší cesty. Přesto jsme do utkání vstoupili dobře, což pokládám za důležité,“ komentoval celou situaci trenér vsetínských hokejistů Jiří Weintritt.

lis Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít