Volební speciál Radiožurnálu a Plusu. Analýzy odborníků k průběhu sčítání i rozhovory ze štábů

Český rozhlas ve speciálním vysílání sledoval průběh sčítání hlasů, nabídl rozhovory z volebních štábů, komentáře a analýzy sociologů a žurnalistů. Studio moderovali v sobotu od 14 do 18 hodin Jan Pokorný a Jan Bumba. Videostream volebního speciálu přinesl také server iROZHLAS.cz.

Praha (Aktualizováno: 18:51 28. 1. 2023) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hosty sobotního volebního studia byli politoložka z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy Pavla Guasti, sociolog a zakladatel společnosti PAQ Research Daniel Prokop, komentátor Českého rozhlasu Petr Hartman a expertka na marketingovou komunikaci, vedoucí Katedry marketingové komunikace a PR na Fakultě sociálních věd UK Denisa Hejlová.

Volební studio jste si mohli poslechnout živě ve vysílání Radiožurnálu nebo ho sledovat ve videostreamu na webusociálních sítích.

Jan Pokorný, Jan Bumba Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme