Martin Havlát

Martin Havlát v textech na iROZHLASU

| ČTK |Hokej

Havlátův comeback nevyšel, zkoušku v Kometě ukončilo zranění

Hokejista Martin Havlát za Kometu Brno hrát nebude. Pětatřicetiletý útočník ukončil přípravu s týmem kvůli neupřesněnému zranění, které utrpěl na tréninku. Bývalý mistr světa přitom už měl připravený dres s číslem 9 a měl v něm nastoupit v pátečním extraligovém duelu v Mladé Boleslavi.

|David Nekvinda |Hokej

Bylo by krásné, kdybych si v Brně zahrál, říká před možným návratem do extraligy Havlát

Nečekaná posila trénuje s hokejisty brněnské Komety. Od Nového roku se k třetímu týmu extraligové tabulky přidal zatím jen na trénincích útočník Martin Havlát. Ten kvůli zdravotním problémům odehrál v minulé sezoně pouze dva zápasy v NHL za St. Louis. V aktuálním ročníku nikde nehrál a návrat na led už ani neplánoval. Zhruba před měsícem a půl mu ale zavolal majitel Komety Libor Zábranský a Havlát zareagoval.

| ČTK, Vojtěch Man |Hokej

Poslední pokus Martina Havláta. Hokejový útočník trénuje s Kometou

Hokejový útočník Martin Havlát začal trénovat s Kometou Brno a mohl by se představit i v extralize. Pětatřicetiletý mistr světa z roku 2000 se s moravským klubem připravoval již v létě, ale poté se vrátil do USA, kde žije. Nyní je zpět v Brně a podle majitele klubu, generálního manažera i trenéra v jedné osobě Libora Zábranského v případě, že bude zdravotně fit, bude za Kometu i hrát.

|Petr Hašek |Hokej

Eliáš s Havlátem přispěli k výhře New Jersey, Jágr se vrátil do sestavy

Hokejista Jaromír Jágr se vrátil do sestavy New Jersey poprvé od prodělaných příušnic. Na vítězství 2:1 nad Torontem po nájezdech se sice bodově nepodílel, ale za zkušeného útočníka zaskočili jeho krajané. U vyrovnávacího gólu na 1:1 asistovali Martin Havlát a Patrik Eliáš. Ten byl navíc jedním ze dvou úspěšných střelců Devils v rozstřelu.

| ČTK, Marek Augustin |Hokej

Jiří Tlustý dal v NHL hattrick, Plekanec skóroval i ve třetím zápase sezony

Ani hattrick Jiřího Tlustého nepomohl hokejistům Caroliny v NHL k vítězství. New Yorku Islanders podlehli 3:4. I ve třetím zápase sezony se gólově prosadil Tomáš Plekanec, jehož Montreal otočil utkání ve Philadelphii a porazil ji 4:3 po samostatných nájezdech. V dresu New Jersey se trefili Martin Havlát a Marek Židlický a pomohli tak k výhře 5:1 nad Floridou.

|Marek Augustin |Hokej

Havlát byl po výhře San Jose vyhlášen hvězdou zápasu, Jágr vstřelil 1000. gól

Český hokejista Martin Havlát přispěl ve večerním utkání NHL brankou a asistencí k vítězství San Jose nad New Yorkem Islanders 4:3. Dvaatřicetiletý útočník byl za svůj výkon vyhlášen první hvězdou večera. Jubilejní 1000. gól v soutěžních zápasech a v reprezentaci vstřelil Jaromír Jágr, ani jeho trefa ale nezbránila prohře Devils na ledě Floridy 3:5. V barvách New Jersey se střelecky prosadil i Patrik Eliáš.

|Jakub Marek |Hokej

Martin Havlát odehrál po půl roce zápas v NHL, Češi nebodovali

Po červnové operaci pánve se na led vrátil útočník San José Martin Havlát. Sharks ale i tak prohráli na ledě Los Angeles 3:4 v prodloužení. V dalších nočních zápasech NHL porazil Pittsburgh Boston 3:2, Vancouver po výsledku 1:2 nestačil na Detroit a hokejisté Calgary prohráli s Torontem 2:4. Žádný z českých hokejistů nebodoval.

|Alena Benešová, Tereza Jelínková |Hokej

NHL: Havlát s Hanzalem rozhodli o výhře svých týmů

Čeští hokejisté Martin Havlát a Martin Hanzal rozhodli o výhře svých týmů v prvních duelech úvodního kola play-off NHL. Havlát dal dva góly San Jose včetně vítězného ve druhém prodloužení, a Sharks tak vyhráli na ledě St. Louis 3:2. Hanzal vstřelil rozhodující branku v desáté minutě prodloužení a Phoenix díky tomu zvítězil nad Chicagem také 3:2.

|Tereza Jelínková |Hokej

Hokejový útočník Hemský dal premiérový hattrick v NHL

Český hokejista Aleš Hemský si ve včerejším programu NHL připsal premiérový hattrick. Výraznou měrou se tak podepsal pod vítězství Edmontonu v Nashvillu 6:3. Kromě tří branek zaznamenal osmadvacetiletý hráč ještě asistenci a byl právem vyhlášen první hvězdou utkání.

Navrátilec Havlát zařídil v NHL výhru San Jose nad Detroitem

Český hokejista Martin Havlát měl v sobotním utkání NHL hlavní podíl na výhře San Jose nad Detroitem 3:2 v prodloužení. Přesná trefa Jakub Voráčka zase pomohla Philadelphii k alespoň jednobodovému zisku. Martin Erat si v utkání Nashvillu s Los Angeles připsal gól a asistenci, Predators ale i přesto prohráli.

Havlát a Crosby se vrátili v NHL na led po tříměsíční pauze

Český hokejista Martin Havlát se po téměř tříměsíční pauze vrátil do herního kolotoče zámořské NHL. Útočník San Jose se už se zotavil po prosincové operaci levé podkolenní šlachy a se spoluhráči oslavil včera vítězství nad Nashvillem 2:1 po samostatných nájezdech.