Olymp Praha

Olymp Praha v textech na iROZHLASU

|Štěpán Pokorný, Petr Hašek |Ostatní sporty

Prostějovské volejbalistky si do Prahy přijely pro další titul. Potvrdily svou nadvládu

Kdyby volejbalistky Prostějova nehrály extraligu, byla by soutěž asi atraktivnější než v posledních sedmi letech, kdy se Hanačky pokaždé radovaly z titulu. V letošním play-off neztratily ani set a 3:0 porazily i v posledním finále pražský Olymp. Nadvláda nad českými palubovkami týmu Prostějova už ale začíná fanoušky možná lehce nudit. Ne tak ale hráčky úřadujícího mistra

|Tomáš Minarčík, Kamil Jáša, Tereza Jelínková |Ostatní sporty

Prostějov zvládl první finále proti Olympu. Ostrava srovnala krok s Budějovicemi

Volejbalistky Prostějova potvrdily i v prvním finálovém utkání svoji dominanci na domácí scéně, když ve své hale přehrály pražský Olymp jednoznačně 3:0 na sety za pouhých 70 minut. Ve finále mužské extraligy dokázali hráči Ostravy vyhrát druhý zápas na palubovce Českých Budějovic 3:1 na sety, a série je tak vyrovnaná 1:1.